Menu
Your Cart

Kapya Biber

A-Z Bolveren F1 Kapya Biber Fidesi
Yeni Ürün Çok Satan
Brand: A-Z Tohum Model: A-Z Bolveren F1 Kapya Biber Fidesi
Kapya Biber  Çok Güçlü  Soğuğa Dayanıklı  Verimli  Erkenci  TSWV  Koyu Kırmızı İri Meyveli  Sera, Tek Ekim, Açık AlanHASTALIK DAYANIMLARITSWV..
2,00TL Vergiler Hariç:2,00TL
A-Z-29 F1 Acı Kapya Biber Fidesi
Yeni Ürün
Brand: A-Z Tohum Model: A-Z-29 F1 Acı Kapya Biber Fidesi
Acı Kapya Biber Çok Güçlü Soğuğa Dayanıklı Verimli  Erkenci  TSWVKoyu Kırmızı, İri Meyveli  Sera, Tek Ekim, Açık AlanHASTALIK DAYANIMLARITSWV..
2,00TL Vergiler Hariç:2,00TL
Model: Acuka F1 Kapya Biber Fidesi
BitkiKapya biber, güçlü, kompak bitki, iri yapraklı.IR: TSWVMeyveAcı, düzgün, orta iri, 22-23 x 5-5,5 cm, kaliteli.Yetiştirme DönemiSonbahar, tek ekim, ilkbahar sera ve açık tarla...
1,85TL Vergiler Hariç:1,85TL
Model: Albayrak F1 Kapya Biber Fidesi
Ortalama Meyve Uzunluğu   17-18 cmÜretim Alanı   Açık Alan ve Örtü Altı YetiştiriciliğiDiğer ÖzelliklerBahar ve açık saha yetiştiriciliğine uygun,Kapya tipi,Bitki yapısı orta güçlü,Meyveleri koyu kırmızı renkli, tatlı, düz ve silindirik,Geniş adaptasyon yeteneğine sahip kapya bib..
1,95TL Vergiler Hariç:1,95TL
Model: Alkırmızı F1 Kapya Biber Fidesi
BİTKİ :Kapya biberGüçlü bitkiOrta erkenciYüksek verimliİklim şartlarından kaynaklanan strese dayanıklıBoğum arası orta uzunluktaTSWV virüs toleranslıMEYVE :Uzunluk 24 cm.Meyve çapı 5 cm.DüzgünKoyu yeşil renkliOlgun meyve kırmızıÇatlama yok..
1,95TL Vergiler Hariç:1,95TL
Arena F1 Kapya Biber Fidesi
Çok Satan
Model: Arena F1 Kapya Biber Fidesi
BitkiKapya biber, güçlü, boğum araları orta, erkenci, yüksek verimli. IR: TSWV Meyve  Tatlı, sert ve etli, koyu kırmızı, çatlama yapmaz, 22 - 24 cm, ihracata uygun. Yetiştirme Dönemi  ilkbahar, sonbahar sera ve açık tarla..
2,40TL Vergiler Hariç:2,40TL
Model: Aydemir F1 Kapya Biber Fidesi
BitkiKapya biber, çok güçlü, soğuğa dayanıklı, erkenci, yüksek verimli.IR:TSWVMeyveTatlı, koyu kırmızı, iri meyveli, etli, çatlama yapmaz, ihracata uygun.Yetiştirme DönemiTek ekim sera...
1,90TL Vergiler Hariç:1,90TL
Model: Belissa F1 Kapya Biber Fidesi
Uzun, güçlü bitki yapısıYüksek soğuk performansı Yüksek meyve tutumuErkenci ve verimliMeyveler uzun,düz ve kırmızı renkteYeşil ve kırmızı meyve hasatına uygunÇatlamaya ve çiçek burnu çürüklüğüne yüksek toleranslıHer dönemde yüksek meyve kalitesi ve uzun raf ömrü..
3,70TL Vergiler Hariç:3,70TL
Model: Capello F1 Kapya Biber Fidesi
Ağırlık:                           90 - 100 gBitki yapısı:                    GüçlüDönem:                          ..
1,85TL Vergiler Hariç:1,85TL
Model: Diyar F1 Kapya Biber Fİdesi
BİTKİ :Çok güçlü bitki,Erkenci,TSWV MEYVE:Meyve 22-24 cm.Yüksek verimli,Takoz yapmaz,İri ve kaliteli meyve,İhracata uygunÇatlamaya ve beklemeye çok dayanıklı,Raf ömrü uzun ..
4,20TL Vergiler Hariç:4,20TL
Model: Doruk F1 Kapya Biber Fidesi
GÜZ - BAHAR - AÇIK ALAN BİTKİ. ÇOK GÜÇLÜ BİTKİ YAPISI. BOĞUM ARASI ORTA. ÖRTÜ ALTI VE AÇIKTA YÜKSEK VERİM. ERKENCİ. YÜKSEK DÖLLENME YETEMEYVE. PARLAK KIRMIZI RENK. ÇATLAMA YAPMAZ. UZUN RAF ÖMRÜ. ORTALAMA MEYVE UZUNLUĞU 22-25CM. KALIN MEYVE ETI. İHRACATA UYGUN MEYVE. ÇİÇEK BURNU ÇÜRÜKLÜĞÜNE YÜKSEK TO..
2,50TL Vergiler Hariç:2,50TL
Model: Semerkand F1 Kapya Biber Fidesi
 Verimi yüksektir.* Erkencidir.* Güçlü ve sezon boyunca dik duran, meyveyi kapatan bitki yapısına sahiptir.* İç ve dış rengi koyu kırmızı, meyve eti sıkı ve serttir.* Meyve boyu 18-22 cm ve kalın etlidir.* Taze pazar sanayi (közleme,kübik kesim,dondurulmuş kesim ve salça) tüketimine uygundur.*M..
2,05TL Vergiler Hariç:2,05TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)