Menu
Your Cart

Karpuz Fideleri

Model: 501 F1 Karpuz Fidesi
Bitki                                                                                    &..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Anthem F1 Karpuz Fidesi
Yeni Ürün
Model: Anthem F1 Karpuz Fidesi
Anthem çok üstün kalite özelliklerine sahip olduğunu Türkiye'nin her yerindeki profesyonel ekicilere kanıtlamış bir çeşittir. Olgunlaştığında dış kabuğu parlak ve albenili şeklini uzun süre korur ve pazar değerini kaybetmez. Orta irilikte hafif oval şekli ile pazarın en aranan karpuz tipine sahiptir..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Model: Aşılı Usta F1 Karpuz Fidesi
Yapraklar orta iri, güçlü, orta erkenci, aşı uyumu çok iyi.MeyveOval Crimson Sweet tipi, meyve et rengi koyu kırmızı, gevrek, şeker oranı çok yüksek, ala şerili desen,  8-10 kg, 1. sınıf meyve tutumu yüksek.Yetiştirme DönemiSera, alçak tünel ve açık tarla.NEDEN AŞILI KARPUZ FİDESİ Soğuk&nb..
6,50TL Vergiler Hariç:6,50TL
Aşılı Üstün F1 Karpuz Fidesi
Çok Satan
Model: Aşılı Üstün F1 Karpuz Fidesi
    Yapraklar orta iriGüçlüErkenciÇok verimliMEYVE    Oval crimson sweet tipiMeyve et rengi al kırmızıKabuk açık ve koyu yeşil alalıÇok kaliteliMeyve eti gevrek, tat çok iyi7-10 kgRaf ömrü uzunŞekil ve kabuk yapısı nakliyeye veistife çok uygunYETİŞTİRME DÖNEMİ Açık..
6,50TL Vergiler Hariç:6,50TL
Model: Aşılı Verty Kokteyl Domates Fidesi
Çeşit                        :    VERTY F1Dönemi                    :    Geç güz, kış, erken baharMeyve Kg-Ad-Boy     :    35-45 gr Meyve Şe..
7,95TL Vergiler Hariç:7,95TL
Model: Bolkan F1 Karpuz Fidesi
Çeşit : BOLKAN F1Dönemi : Sera, Baran ve tünel altıMeyve Kg-Ad-Boy : 8-12 kgMeyve Şekli : Hafif ovalOlgunlaşma : ErkenciAçıklama : Aşışız yetiştiriciliğe uygundur.     Lezzetli, dış albenisi mükemmel. çok yüksek verimlidir...
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Bozbey Karpuz Fidesi
Yeni Ürün
Model: Bozbey Karpuz Fidesi
Bozbey F1 Karpuz FidesiÜrün ÖzellikleriMEYVEYapraklar orta iri güçlü  erkenci çok verimliOval crimson sweet tipi Meyve et rengi al kırmızıKabuk açık ve koyu yeşil alalıÇok kaliteliMeyve eti gevrek, tat çok iyi7-10 kgRaf ömrü uzunŞekil ve kabuk yapısı nakliyeye ve istife çok uygun ..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Model: Crimson Sweet Karpuz
Meyve Özellikleri:Standart ala karpuzGüçlü tevekYuvarlağa yakın şekil9 - 12 kgTatlı ve kırmızı et rengi..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Model: Crimson Tide F1 Karpuz Fidesi
Örtü altı ve açık tarla ana sezon ve orta erkenci dönem yetiştiriciliğine uygun OVAL karpuz çeşidimizdir.Meyve tutumu çok güçlü ve yüksek verimlidir.Çok hızlı toprak adaptasyonu ve çok güçlü çıkışı vardır.Kendine özgü buğulu deseni var,çok uzun raf ömrüne sahiptir.Hastalık dayanımları:Co 1(IR) Fon 0..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Model: Elize F1 Karpuz Fidesi
Elize f1 orta erkenci segmentte ve açık yeşil zemin üzerinde koyu renk çizgilere sahip orta - orta büyük meyve büyüklüğüne sahip bir karpuz çeşididir. 11+ brix değeri, pazarda istenen büyüklükte üniform meyvesi, yüksek verim potansiyeli, tarlada bekletme imkanı, uzun raf ömrü, aşılı dikime uygunluğu..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Model: Joker F1 Karpuz Fidesi
Joker, Crimson Sweet tipinde alçak tünel, yüksek tünel ve açık tarlada yetiştirmeye uygun mükemmel kaliteli ve yüksek verimli karpuz çeşidimizdir.Nakliyeye dayanıklı ve raf ömrü uzundur. Bitki  Bitki Gücü GüçlüErkencilik ErkenciSezon Bahar Meyve  Kabuk Rengi Alacalı- Düzgün Çizgi..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Model: Kandemir F1 Karpuz Fidesi
BitkiSiyah karpuz, güçlü, orta iri yaprak ayası, erkenci.MeyveKoyu yeşil, siyah çekirdekli, oval, kırmızı meyve et rengi, gevrek, 6-8 kg.Yetiştirme DönemiSera, alçak tünel ve açık tarla...
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)