Menu
Your Cart

Marul Fideleri

Türkiye'nin tüm bölgelerine uygun üretilen sebze fidelerini  kolay ve güvenli bir şekilde alabilirsiniz. Zengin içerikler, Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Özel Üretim

Model: Bitez Yedikule Düz Marul Fidesi
Yedikule tipi (cos) düz marul çeşididir.Yaprak rengi koyu yeşil ve parlak olup, homojen ve hafif kabarcıklıdır.Yağlı ve gevrek yaprak yapısı ile oldukça lezzetlidir.Sıkı ve iri baş yapısına sahiptir.Yaprak ucu yanıklığına dayanıklıdır.Sonbahar, erken kış ve ilkbahar üretimine önerilir.Olgunluk süres..
0,75TL Vergiler Hariç:0,75TL
Model: Bombola İceberg Marul Fidesi
İri ve sıkı baş yapan kış yetiştiriciliğine uygun vanguard tipi iceberg marul çeşididir.Olgunluk süresi yetiştirme dönemi ve iklim koşullarına bağlı olarak 85-95 gün civarındadır.Renk biraz koyu yeşil, iri kabarcıklı ve kalın etlidir.Baş iri, uygun iklim ve yetiştirme koşullarında ortalama 900-1100 ..
0,75TL Vergiler Hariç:0,75TL
Model: Caipira Kıvırcık Marul Fidesi
Geç sapa kalkan, koyu yeşil yapraklı, kıvırcık tip marul çeşidimizdir.Açık sahada Ilıman sahil bölgelerimizde  ilkbahar, erken yaz, sonbahar ve erken kış,Örtü altında geç sonbahar, kış, erken ilkbahar yetiştiriciliğine uygundur.Serin karasal bölgelerimizde yaz, sonbahar yetiştiriciliğine uygund..
0,75TL Vergiler Hariç:0,75TL
Model: Carmesi Kırımızı Marul Fidesi
Nasonovia Ribisnigri ( yaprak biti ) dayanımlıKoyu kırmızı renkGüçlü ve büyük baş yapısı..
0,75TL Vergiler Hariç:0,75TL
Model: Cartagenas İceberg Marul Fidesi
Salinas tipi iceberg marulNasonovia Ribisnigri ( yaprak biti ) dayanımıYavaş sapa kalkma özelliğiBüyük baş yapısıYaprak uç yanıklığına ( tipburn ) dayanıklıHastalık Dayanımı:Bl:16,21,23,32/Nr:0..
0,75TL Vergiler Hariç:0,75TL
Model: Cervantes Düz Marul Fidesi
Nasonovia Ribisnigri ( yaprak biti ) dayanımlıOrta yeşil renkte iri baş yapısıYavaş sapa kalkma özelliğiÇeşit kodu      Ürün Tipi            HR direnç41-16 RZ         Yedikule              Bl:16-..
0,75TL Vergiler Hariç:0,75TL
Model: Concorde F1 Kırmızı Marul Fidesi
Parlak kırmızı renkÇok yavaş sapa kalkma özelliğiSıcak hava koşulları altında yüksek performansHasat sonrası uzun raf ömrü..
0,75TL Vergiler Hariç:0,75TL
Dragone Kıvırcık Marul Fidesi
Çok Satan
Model: Dragone Kıvırcık Marul Fidesi
Ağırlık: 800 - 1000 gBitki yapısı: GüçlüDerim süresi (gün): 55 - 60Dönem: Güzlük ve baharlıkMeyve tipi: KıvırcıkRezistans (Hastalık Dayanımı): (HR) Bl: 16-28,30-32 / Nr0Uzun raf ömrü (URÖ) Yaprak rengi: Açık yeşilYaprak yapısı: GevrekYetiştirme saha tipi: Açık tarla..
0,75TL Vergiler Hariç:0,75TL
Model: Duna Yedikule Düz Marul Fidesi
ÜRÜN ÖZELLİKLERİLital marul tipindedir.Orta erkenci ve güzlük bir çeşittir.Dürülmesi sıkıdır, çok yapraklı ve ağır basar.Hafif açık renkli, çok gevrek ve lezzetlidir.Sapa kalkması çok geçtir ve sıcaklara dayanımlıdır.LMV ve bakteriyel kök hastalığına dayanıklıdır...
0,75TL Vergiler Hariç:0,75TL
Model: Fiyonk Marul Fidesi
Güçlü ve erkenci kıvırcık marulumuz FİYONK piyasadaki yerini aldı. Sık bir yaprak yapısı olan FİYONK’un sapa kalkmaya da toleransı var. Sonbahar ve ilkbahar yetiştirme dönemlerine uygun olan FİYONK hem serada hem açık tarlada yetiştirmek için uygun bir kıvırcık marul çeşididir..
0,75TL Vergiler Hariç:0,75TL
Model: Florine Kıvırcık Marul Fidesi
GÜZLÜK ,BAHARLIK VE AÇIK TARLA YETİŞTİRİCİLİĞİNE UYGUNKOYU YEŞİL VE PARLAK RENGİYLE PAZARIN YENİ TRENDİİRİ BAŞ YAPISI VE ALBENİSİYLE ÜRETİCİNİN YENİ GÖZDESİORTALAMA OLGUNLIK SÜRESİ 45- 50 GÜN ARASINDADIR.GEÇ SAPA KALKAN VE LEZZETLİ BİR ÇEŞİTTİR.YETİŞTİRME KOŞULLARINA GÖRE 500- 600 GR CİVARINDADIR.&n..
0,75TL Vergiler Hariç:0,75TL
Model: Garone F1 Kıvırıcık Marul Fidesi
Bitkiİri kafa yapısıKırılmaya dayanıklı yaprak dokusuAçık yeşil yaprak rengiAlbenisi yüksek kıvırcık doku ErkencilikErkenciHastalık dayanımı HR : Lettuce mosaic : 1IR : Downy mildew (Bl) : 16-28, 30-32 ; Lettuce leaf aphid (Nr) : 0 55-60 günGüzlük kışlık ve baharlıkSera ve açık sahada..
0,75TL Vergiler Hariç:0,75TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)